Uroczyste Spotkanie Opłatkowe

data wpisu: 30 Grudzień, 2013 autor: admin

Jak co roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowane zostało  Uroczyste Spotkanie Opłatkowe, w którym obok uczestników i kadry warsztatu wzięli udział zaproszeni goście.                                                  

Spotkaniu towarzyszył występ Zespołu „Tacy Sami”,  który zaprezentował program słowno-muzyczny oparty na tekstach ewangeli oraz znanych pastorałkach bożonarodzeniowych.

Bóg narodził się

Podsumowanie Konkursu Plastycznego „Moje marzenia”

data wpisu: 16 Grudzień, 2013 autor: admin

Poznaliśmy laureatów konkursu  „Moje marzenia”, który już po raz szósty zorganizowało Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego – Biuro Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Gwiazdą uroczystości wręczenia nagród która odbyła się 09.12. 2013 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej, była finalistka programu TVP 2 The Voice of Poland – Dorota Osińska.

Na VI edycję konkursu „Moje Marzenia” napłynęło 400 prac z placówek integracji społecznej z terenu całego województwa świętokrzyskiego.

 III miejsce w kategorii: malarstwo i witraż zdobyła praca Rafała Lisowskiego wykonana w pracowni tkackiej pod kierunkiem instrutora B. Utnickiej,  „Tajemnicza Pani z mego snu”