Jubileusz Ks. Henryka Wólczyńskiego

data wpisu: 25 Maj, 2015 autor: admin

 

Z okazji 25 rocznicy Święceń Kapłańskich kadra i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Starachowicach wraz               z rodzicami i opiekunami pragną złożyć serdeczne życzenia.

By Bóg uczynił błogosławionym każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi.

Niech moc Ducha Świętego wspiera Twoje działania i daje siłę do podejmowania i realizacji kolejnych projektów.

By Twoja praca przynosiła zawsze obfite owoce i satysfakcję.

Spotykaj na swojej drodze wielu otwartych i życzliwych ludzi.

Życzymy zdrowia, pogody ducha i wielu radości każdego dnia.

Niech uśmiech często gości na Twojej twarzy.

VIII Konkurs Wiedzy Religijnej w Kałkowie – Godowie

data wpisu: 22 Maj, 2015 autor: admin

W dniu 21.05.2015 r. na zaproszenie Stowarzyszenia „Radość” oraz WTZ w Kałkowie – Godowie reprezentacja naszego warsztatu uczestniczyła w organizowanym już po raz ósmy Konkursie Wiedzy Religijnej. W konkursie udział wzięły obok naszego warsztatu ekipy: WTZ Jedlanka, SOSW Starachowice, SOSW Ostrowiec i oczywiście gospodarze WTZ Kałków – Godów.

Zwycięzcami została ekipa gospodarzy tj. WTZ Kałków – Godów a nasza reprezentacja zdobyła zaszczytne II miejsce !

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – KG PSP

data wpisu: 22 Maj, 2015 autor: admin

W dniu 18 maja 2015 w KW PSP w Kielcach odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga !”.

Miło nam poinformować,  że uczestniczka naszego warsztatu A. Mosiołek zajęła III miejsce a jej praca została przesłana do etapu ogólnopolskiego w KG PSP Warszawa.

XII Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki – Radom 2015

data wpisu: 19 Maj, 2015 autor: admin

 

Samo życie

Dni 11 i 12 maja br. będziemy miło wspominać jeszcze przez długi okres czasu. W dniach tych odbył się już po raz 12-ty organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Kardynała Wyszyńskiego w Radomiu Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki, w którym od lat bierze udział odnosząc sukcesy, Zespół Wokalno – Instrumentalny „TACY SAMI”.

Także i w tym roku podtrzymaliśmy naszą dobrą passę zajmując: I miejsce w kategorii solistów – Przemek Wojnarowski za wykonanie utworu „Ona jest ze snu” zespołu IRA oraz II niejsce w kategorii zespołów za wykonanie utworu z repertuaru Stachurskiego – „Samo życie”.

Zespół wystąpił w składzie: K. Stachurska, P. Leszczyńska, P. Wojnarowski i W. Makowski – śpiew, K. Gacek – instr. klawiszowe oraz  M. Nowiński – bas i J. Piotrowicz – gitara, aranżacje.

Członkowie zespołu dziękują organizatorom za coroczne miłe przyjęcie !

IV Gala Profilaktyki – SCK Starachowice

data wpisu: 18 Maj, 2015 autor: admin

Ona jest ze snu

W dniu 07.05.2015 r. w Starachowickim Centrum Kultury odbyła się IV Gala Profilaktyki w ramach której wręczone zostały tytuły „Pozytywnie zakręconych”. Miło nam że w kategorii  „Kultura i sztuka” tytuł „Pozytywnie zakręconych” otrzymał Zespół Wokalno – Instrumentalny „Tacy Sami” z naszego Warsztatu.

Po rozdaniu dyplomów goście mogli zobaczyć prezentację multimedialną o zespole oraz posłuchać mini koncertu.

Zespół wystąpił w składzie: A. Adamczyk, K. Stachurska, P. Leszczyńska, W. Makowski,   P. Wojnarowski – śpiew, K. Gacek – instr. klawiszowe oraz  M. Nowiński – git. basowa  i   J. Piotrowicz – gitara, aranżacje.