Cudze chwalicie, swego nie znacie !

data wpisu: 27 Wrzesień, 2017 autor: admin

Dzień 26 września był dniem długo oczekiwanej wycieczki do Oceanarium oraz  Parku Miniatur     Świętokrzyskich w Chrustach k/Zagnańska.Uczestnicy obejrzeli piękne akwaria z egzotycznymi rybami, zwiedzili wystawę „Potwory z głębin” oraz miniatury najbardziej charakterystycznych budowli z terenu województwa świętokrzyskiego ( w tym Wielki Piec w Starachowicach ).


Pożegnanie lata – Wąchock 2017

data wpisu: 27 Wrzesień, 2017 autor: admin

W dniu 24.09.2017 r. ( niedziela ) nad zalewem w Wąchocku odbył się Piknik Rodzinny „Pożegnanie lata”. Udział w Pikniku wzięli również uczestnicy naszego Warsztatu tj. Zespół „Tacy Sami”, którzy wystąpili wspólnie z byłym już uczestnikiem a obecnie pracownikiem ZAZ w Stykowie – W. Makowskim. Do udziału w Festynie zespół został zaproszony przez Fundację „Nasze Zdrowie” działającą przy PZOZ w Starachowicach, z którą Warsztat współpracuje owocnie od kilku lat.

Zespół wystąpił w składzie: P. Leszczyńska, J. Mosiołek, P. Wojnarowski, W. Makowski – śpiew oraz K. Gacek – syntezator,      M. Nowiński – bas, J. Piotrowicz – gitara, aranżacje.

Dni Starachowic – 2017

data wpisu: 8 Wrzesień, 2017 autor: admin

Tak jak w roku ubiegłym, tak i tym razem  Zespół „Tacy Sami” wystąpił w koncercie zorganizowanym z okazji obchodów  „Dni Starachowic”.

W piątkowy wieczór 1 września na terenie obok Krytej Pływalni w Starachowicach zebrało się wielu mieszkańców miasta aby uczestniczyć w pierwszym z trzech zaplanowanych w tym roku koncertów.

„Tacy Sami” zagrali przed głównym wykonawcom wieczoru jakim była tego dnia Halina Kunicka.

Tacy Sami – Dni Starachowic 2017

Zespół wystąpił w składzie: J. Mosiołek, P. Leszczyńska i P. Wojnarowski – śpiew, P. Chrapek – śpiew, instrumenty klawiszowe, M. Nowiński – bas, J. Piotrowicz – gitary, aranżacje.

Dni Starachowic 2017 – Tacy Sami wiązanka

Spartakiada Sportowa „Golgota Świętokrzyska”

data wpisu: 8 Wrzesień, 2017 autor: admin

Po raz dziewiąty na terenie Sanktuarium w Kałkowie-Godowie, dnia 01.09.2017 r. zorganizowana została Spartakiada Sportowa „Golgota Świętokrzyska” w której udział wzięło ponad 500 uczestników ze Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej  i Zakładów Aktywności Zawodowej z terenu województwa świętokrzyskiego.

W spartakiadzie uczestniczyła również dwunastoosobowa drużyna z naszego warsztatu pod przywództwem  I. Jezierskiej – fizjoterapeuty.