Kolędowania ciąg dalszy

data wpisu: 31 Styczeń, 2018 autor: admin

Po występach w ramach „Kolędowania bez barier”, które odbyło się w sali  „Olimpia” UM Starachowice przyszedł czas na „Kolędowanie dla Niepodległej”. Impreza odbyła się w Starachowickim Centrum Kultury w dniu 27 stycznia ( sobota ). Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe a patronem Starosta Starachowicki – Danuta Krępa.

Nasz warsztat reprezentował Zespół „Tacy Sami’ który zaśpiewał pastorałkę „Świąt wesołych, życzę Wam” a wystąpił w składzie: P. Leszczyńska, J. Mosiołek i P. Wojnarowski – śpiew, K. Gacek -syntezator oraz M. Nowiński – gitara basowa               i  J. Piotrowicz – gitara.

 

III Kolędowanie bez barier

data wpisu: 24 Styczeń, 2018 autor: admin

W dniu 19 stycznia salę „Olimpia” UM Starachowice wypełnili miłośnicy kolęd i pastorałek. W tym dniu bowiem odbyła się po raz trzeci organizowana przez Fundację „Nasze Zdrowie” impreza „Kolędowanie bez barier”

W imprezie uczestniczył również zespół „Tacy Sami” z naszego warsztatu,  który wystąpił w składzie: P. Chrapek – syntezator, P. Leszczyńska,  J. Mosiołek i P. Wojnarowski – śpiew oraz instruktorzy: M. Nowiński – gitara basowa i J. Piotrowicz – gitary, aranżacje.  Wykonane utwory zostały ciepło przyjęte przez zgromadzonych widzów wśród których byli przedstawiciele Urzędu Miejskiego z M. Materkiem – Prezydentem Miasta, przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz placówek szkolnych i wychowawczych.