XI Konkurs Wiedzy Religijnej i Patriotycznej

data wpisu: 24 Maj, 2018 autor: admin

Już po raz jedenasty w Kałkowie – Godowie odbył się Konkurs Wiedzy Religijnej, tym razem poszerzony o wiedzę patriotyczną. W konkursie swoją wiedzę zaprezentowali przedstawiciele: WTZ Sędek, WTZ Jedlanka Stara, WTZ Starachowice oraz WTZ Kałków – Godów.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: I. Rokita, M. Rojek oraz R. Lisowski – kapitan drużyny. Po zaciekłym boju zajęliśmy III m-ce za zwycięzcami, WTZ  Jedlanka Stara oraz WTZ Sędek.

XXVII Konkurs Piosenki – Skarżysko Kam. 2018

data wpisu: 18 Maj, 2018 autor: admin

Dużym sukcesem zakończył się występ zespołu „Tacy Sami” na XXVII  Konkursie Piosenki ON,  który odbył się dnia 17 maja br. w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku Kam.

Wystąpiło 25 wykonawców z terenu województwa świętokrzyskiego w tym Zespół „Tacy Sami” z naszego warsztatu. Występ zespołu został ciepło przyjęty przez zgromadzoną w sali publiczność.

Zespół wystąpił w składzie: P. Wojnarowski, P. Leszczyńska, J. Mosiołek – śpiew, P. Chrapek – instr. klawiszowy oraz instruktorzy: M. Nowiński – gitara basowa i J. Piotrowicz – gitara, aranżacje utworów.

XV Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki – Radom 2018

data wpisu: 16 Maj, 2018 autor: admin

W dniach 15-16 maja w Radomiu odbył się XV Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Śpiewajmy Razem” . Obok ok. 120 wykonawców udział wzięli również reprezentanci naszego warsztatu:

Paulina Leszczyńska,   Przemek Wojnarowski jako soliści oraz   Zespół „Tacy Sami”

Repertuar przygotował i zespół zasilił : instruktor WTZ – J. Piotrowicz oraz instruktor – M. Nowiński