Wycieczka do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

data wpisu: 23 Czerwiec, 2018 autor: admin

W dniu 19 czerwca całym warsztatem wybraliśmy się w odwiedziny do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego

 

Na wstępie spotkaliśmy się z dinozaurami w Parku Jurajskim,

   

następnie zwiedziliśmy Oceanarium,

 

potem odwiedziliśmy Górne ZOO

   

i  Park Miniatur

   

a następnie Dolne ZOO.

  

Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w McDonald’s w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wszyscy świetnie się bawili !

 

„Muzyką do nieba” – Skarżysko 2018

data wpisu: 12 Czerwiec, 2018 autor: admin

Piękną pogodą przywitało Skarżysko uczestników XI Integracyjnego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej, który odbył się w dniu 09.06.2018 r. Oficjalnego otwarcia Festiwalu dokonała przebywająca w tym czasie z wizytą w Skarżysku wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło, po czym nastąpiły występy solistów i zespołów z placówek zrzeszających osoby niepełnosprawne.

Także i Zespół „Tacy Sami” wziął udział w Festiwalu przedstawiając słuchaczom dwie piosenki. Były to kompozycja                      T. Kamińskiego – „Ty tylko mnie poprowadź” oraz M. Anioł „Zaufaj Panu już dziś”.

Zespół wystąpił w składzie: P. Wojnarowski, P. Leszczyńska, J. Mosiołek – śpiew oraz P. Chrapek – instr. klawiszowy,       M. Nowiński – gitara basowa i J. Piotrowicz – gitara.

 

„Wiem czym oddycham – Smog albo zdrowie”

data wpisu: 8 Czerwiec, 2018 autor: admin

07 czerwca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starachowicach odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Wydział Nieruchomości, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska pod hasłem „Wiem czym oddycham – Smog albo zdrowie”. W konkursie wzięły również udział prace wykonane przez uczestników naszego warsztatu.

Najwyżej oceniona została praca „Smog – cichy złodziej życia” – wyk. Jolanta Kosmala, która zajeła II miejsce oraz „Twój los w Twoich rękach” – wyk. Mateusz Rojek – III miejsce. Prace zostały wykonane w pracowni plastycznej pod kierunkiem instruktora K. Murawskiej.

Gratulujemy nagrodzonym .

Pogotowie protestacyjne zakończone !

data wpisu: 7 Czerwiec, 2018 autor: admin

Ogólnopolskie Pogotowie Protestacyjne WTZ

data wpisu: 4 Czerwiec, 2018 autor: admin

Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych

data wpisu: 1 Czerwiec, 2018 autor: admin

W dniu 29 maja na Stadionie Miejski w Starachowicach odbył się już po raz drugi Świętokrzyski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych. Turniej organizowany jest m.inn. przez Klub OS „ARKA” Starachowice, którego członkami są  uczestnicy naszego WTZ, dlatego też na Turnieju nie mogło zabraknąć naszych przedstawicieli.

W poczcie flagowym asystowali: P. Wojnarowski oraz K. Prygiel a na trybunach zasiadli wszyscy uczestnicy warsztatu.  Oprócz zawodów był również grill oraz wyjście na lody do Cukierni „Heka”. Pogoda dopisała więc wszyscy świetnie się bawili.