IV Festiwal Radości – SCK Starachowice

data wpisu: 25 Październik, 2018 autor: admin

Wzorem lat ubiegłych Fundacja „Nasze Zdrowie” zorganizowała w dniu 19 października IV Festiwal Radości który tym razem odbył się pod hasłem: Show bez barier czyli magicznie, bajecznie, tanecznie”

     

Także i zespół Tacy Sami włączył się do Festynu przygotowując scenkę muzyczną pod tytułem „Stary Król”. Zespół reprezentowali: P. Leszczyńska, J. Mosiołek, P. Wojnarowski – śpiew, A. Serafin – klawisze, M. Nowiński – bas, J. Piotrowicz – gitara oraz tancerze: M. Molenda, E. Śmigielska i M. Sałata.

XVI Wojewódzki Przegląd Artystyczny – Chmielnik 2018

data wpisu: 25 Październik, 2018 autor: admin

Już po raz nie wiadomo który Zespół „Tacy Sami” wziął udział w organizowanym przez DPS  Gnojno a odbywającym się w Chmielnickim Centrum Kultury, Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych.

     

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Muzyka lat 80-tych”, dlatego też zespół przedstawił wiązankę utworów w której skład weszły piosenki: „Skóra” – Aya RL, „Przytul mnie” – Kombi, „Sztuka latania” – Lady Pank, „Krakowski spleen” – Maanam, „Ale w koło jest wesoło” – Perfect. Zespół wystąpił w składzie: P. Leszczyńska, A. Mosiołek i P. Wojnarowski – śpiew, A. Serafin – instr. klawiszowy oraz M. Nowiński – bas i J. Piotrowicz – gitara.

Najmilszym akcentem występu było wykonanie wraz z publicznością utworu zespołu Maanam „Krakowski spleen”

Memoriał Papieski – Radom 2018

data wpisu: 25 Październik, 2018 autor: admin

W dniu 17 października w Radomiu zorganizowany został  I Memoriał Sportowy Osób Niepełnosprawnych im. Św. Jana Pawła II.

     

Także i ekipa z naszego warsztatu wzięła udział w rywalizacji prezentując swoje umiejętności pływackie oraz biegowe.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i liczymy na kolejne spotkania!

XVIII Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego – Ostrowiec Świętokrzyski 2018

data wpisu: 2 Październik, 2018 autor: admin

Już po raz 18-ty w Ostrowcu Św. odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Warsztatów Terapii Zajęciowej o Puchar Dyrektora PCPR w którym nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego Warsztatu.

W tym roku barw WTZ Starachowice bronili: M. Pocheć, A. Serafin, K. Gacek oraz K. Prygiel

     

Miło nam poinformować, iż po zaciętym boju II miejsce zdobył nasz reprezentant Konrad Prygiel – GRATULUJEMY !!!