Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego – Ostrowiec Św.

data wpisu: 23 Wrzesień, 2019 autor: admin

Już po raz XIX odbył się w Ostrowcu Św. Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora PCPR. Nasz warsztat reprezentowała drużyna w skład której weszli: M. Pocheć, G. Makowski, K. Prygiel, A. Serafin. Drużynę przygotowała i prowadziła – I. Jezierska – fizjoterapeuta.

     

Miło nam poinformować, że po ciężkich bojach II miejsce w Turnieju zajął nasz reprezentant – K. Prygiel.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Spartakiada Sportowa „Golgota Świętokrzyska”

data wpisu: 10 Wrzesień, 2019 autor: admin

Spartakiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych „Golgota Świętokrzyska” to impreza organizowana od wielu lat przez Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Stykowie. Impreza odbyła się jak co roku na terenie Sanktuarium w Kałkowie – Godowie a uczestniczyło w niej ok. 400 osób niepełnosprawnych z województwa świętokrzyskiego.

   

Wśród nich była również reprezentacja naszego warsztatu pod kierunkiem: I. Jezierskiej – fizjoterapeuty ( kierownika grupy) oraz M. Nowińskiego i J. Świtoń – instruktorów terapii zajęciowej. Nasz warsztat reprezentowali: M. Bogucka, P. Chrapek,       K. Kalińska, K. Krzewicka, A. Kwiecień, J. Mosiołek, E. Rachudała, I. Rokita, M. Sałata, E. Śmigielska.

Wszyscy świetnie się bawili.

Wycieczka do Rzeszowa

data wpisu: 3 Wrzesień, 2019 autor: admin

W dniu 29.08.2019 r. ( czwartek ) uczestnicy oraz kadra naszego warsztatu wzięli udział w wycieczce autokarowej do Rzeszowa. W programie zawarto zwiedzanie m.inn: Muzeum Dobranocek, Podziemnej Trasy Turystycznej, Bazyliki Rzeszowskiej, Ogrodów Bernardyńskich oraz Fontanny Multimedialnej.

   

Zwiedzane obiekty pozostawiły niezapomniane wrażenia!